Головна » 2017 » Квітень » 27 » Світ стає кращим завдяки небайдужим людям
10:18
Світ стає кращим завдяки небайдужим людям

Фізичне виховання – один із пріоритетних напрямків роботи Путивльського коледжу Сумського НАУ. Саме тому вирішено було провести устаткування на  коледжанському  стадіоні: спланували футбольне поле, облаштували волейбольний майданчик,  розпочали створення майданчиків для міні-футболу, хокею, тенісу.

 Приємною несподіванкою для всіх коледжан стала пропозиція керівника ТОВ «Якименко» Якименка Романа Юрійовича, який запропонував  свою допомогу у проведенні ремонтних робіт  на  баскетбольному  майданчику! 

І ось роботи розпочались:  Роман Юрійович за власні кошти організував завезення 8 м3 бетону та виготовлення щитів на майданчику!

 Викладачі, співробітники, студенти коледжу разом  працювали над ремонтом майданчика. 

Адміністрація та колектив коледжу висловлює щиру вдячність            Якименку Р.Ю. за надану допомогу  і  захоплюється  прагненням  Романа Юрійовича  зробити користь для всіх містян (до речі, це не перша допомога нашому закладу)!

А після завершення робіт ми чекаємо всіх бажаючих займатися фізичною культурою і спортом на нашому стадіоні – стадіоні Путивльського коледжу Сумського НАУ!

Переглядів: 461 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0