Головна » 2017 » Березень » 17 » Співпраця зі Сумським НАУ
07:42
Співпраця зі Сумським НАУ

За ініціативи декана юридичного факультету Сумського НАУ Запари Світлани Іванівни  студенти-старшокурсники спеціальності 081 «Право» Путивльського коледжу разом із викладачем правових дисциплін Пилипенко С.П. відвідали практичне заняття з криміналістики в Сумському національному аграрному університеті. 

Викладач університету Шульженко Асоль Володимирівна, має досвід практичної роботи слідчого та сертифікат слідчого-експерта, підготувала  дуже цікаве заняття, де студенти університету на практиці показали порядок   огляду місця злочину та  процедуру вилучення відбитків пальців.

Студент нашого коледжу  Куртов Владислав проявив ініціативу і зіграв роль  грабіжника. Йому необхідно було за 3 хвилини знайти ключі, коштовності, гроші і залишити якнайменше «слідів злочину». Студенти університету після «пограбування» знаходили та вилучали сліди, брали відбитки пальців для встановлення «особи - злочинця».

 Асоль Володимирівна показала нам справжній набір слідчого-криміналіста і дала характеристику кожного предмету, що міститься у криміналістичній валізі та пояснила особливості їх застосування.

         Ми дякуємо організаторам за надану нам можливість поглибити свої правові знання та за  змістовно і корисно проведений час.

 

Гринько Вікторія та  Лисова Дар’я

                                                                           студентки 46 групи

Переглядів: 360 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 292
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0