Головна » 2018 » Листопад » 19 » Підсумки тижня обліково-економічних дисциплін
15:05
Підсумки тижня обліково-економічних дисциплін

Завершився тиждень обліково-економічних дисциплін, який готували викладачі фахових дисциплін разом зі студентами.

         Традиційно розпочали тиждень виставкою стіннівок на професійну тематику.

 Стіннівка «Бізнес» 39 групи була найкращою і зайняла І місце. (редколегія: Невесенко О., Ночовна Ю., Ситнік А.)

 У цей же день викладачем Старожиловим В.В. проведено урок на виробництві.

 З нетерпінням чекали студенти середи. З самого ранку кипіла робота у фойє коледжу по організації ярмарку. Студенти приймали товар від постачальників, робили викладку продовольчих і непродовольчих товарів, вішали цінники, працював стіл замовлень (кер. викладач Старожилова Г.М.)

Викладачем Старожиловою Г.М. було організований круглий стіл, на який  запросили  випускників комерційного відділення: Сергія Миколайовича Литвінова, керівника управління економіки районної державної адміністрації та Юлію Михайлівну Сичевську, приватного підприємеця. Були обговорені питання розвитку підприємництва у Путивльському районі.  

Викладачем Панасенко В.В. у 24 та 29 групах був проведений відкритий урок з дисципліни «Економіка виробництва»,  на якому студенти вивчили головні фінансово-економічні показники підприємства.

В останній день тижня була проведена ділова гра з дисципліни «Політекономія» (викладач Коцюба О.В.), яка проходила в чотири етапи:

Всі етапи були цікаві та змістовні, команди боролись та намагались взяти лідируючі місця, але не так- то й просто. По першим трьом етапам лідирувала друга команда, а в останньому конкурсі отримала перемогу перша команда, яка зуміла довести членам журі, що найвигіднішим бізнесом у Путивлі буде, якщо відкрити кафе «Фасфуд».  Команди представили розроблені бізнес-плани у в яких проявили глибокі професійні ідеї.

 

Щодня під час тижня обліково-економічних дисциплін були представлені цікаві та змістовні відеоролики про студентське життя у коледжі.

Всі заходи були направлені на підвищення якості підготовки фахівців.

 

 

 

Переглядів: 136 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 385
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0