Головна » 2017 » Травень » 11 » Підсумки конкурсу «Левеня-2017»
20:01
Підсумки конкурсу «Левеня-2017»

6 квітня 2017 року студенти Путивльського коледжу СНАУ брали участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі “Левеня”. Цей конкурс проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України серед школярів та студентів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Студенти 14, 19, 16, 15Б та 18 груп перевіряли свої знання та інтуїцію, помірялися силами з ровесниками з усієї України.

 

В цьому році у конкурсі прийняли участь 28 студентів. Хочеться відзначити наших студенток з відмінними результатами - Мартиненко М. (14гр.) та Велесь В. (18 гр.). Так тримати, дівчата! Успіхів Вам у навчанні з інших дисциплін! Також 20 студентів здобули добрий результат та 6 студентів отримали сертифікати учасників конкурсу. Маємо надію, що жага до знань буде підтримуватися протягом усього навчання в коледжі.

Із загальними результати можна ознайомитись на сайті конкурсу за посиланням http://levenia.com.ua/rezultaty/results-2017

 

Конкурс дає можливість студентам ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

 Координатор конкурсу Бабенко Н.С.

Переглядів: 372 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0