Головна » 2015 » Лютий » 28 » педагогічна рада
15:02
педагогічна рада

Директор коледжу Тельонков О.Є. відкриваючи засідання педагогічної ради акцентував увагу викладачів на нових викликах щодо модернізації галузі освіти в рамках Закону України «Про вищу освіту» та необхідності посилення співпраці з Сумським НАУ. Він закликав до пошуку нових форм і методів організації навчально-виховного процесу, що наддасть можливість сформувати із студентів молодих фахових спеціалістів, які користувалися б попитом на ринку праці.   

Головна увага педагогічної ради була приділена стану підготовки коледжу до акредитації на відділені правознавства. Розгорнутий аналіз з цього питання зробила завідувач відділення Кириленко О.М. У своїй доповіді Олена Миколаївна розповіла про плідну працю викладачів відділення щодо поліпшення рівня викладання дисциплін, впровадження новітніх технологій навчання, друкування у фахових виданнях. Відзначено збільшення аудиторного фонду відділення та його облаштування, введення в дію конференц-зали.

Про стан підготовки коледжу до атестації з правом впровадження загальноосвітньої підготовки студентів проінформував заступник директора з навчальної роботи Ребрик Р.М.

Кандидат економічних наук Есманова Л.І. у своїй доповіді зупинилась на завданнях науково-дослідницької роботи в коледжі. Було зазначено, що в цьому напрямку проводяться фахові засідання гуртків, студенти приймають участь у всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіад. Вона звернула увагу на роль проведення курсових, дипломних та інших експериментальних робіт, як найважливіших видів науково-дослідницької роботи, що потребують від студентів уміння сформувати тему, підібрати літературу, обрати методику дослідження, організувати і провести його, здійснити якісний і кількісний аналіз.

Переглянути презентацію доповіді

Своє бачення з можливостей ведення навчально-наукової роботи висловив кандидат с-г наук Бондаренко П.Г. Методист коледжу Довгаль І.І. зупинилась на питанні поліпшення роботи із здібною та обдарованою молоддю. З цією метою в коледжі проводяться різноманітні заходи: предметні олімпіади, вікторини для ерудитів, конкурси «Кращий за професією», «Кращий практикант», участь у студентських наукових конференціях СНАУ, залучення студентів до роботи благодійної організації «Право».

Роботу педагогічного колективу  з поліпшення правового виховання студентської молоді та стан профілактичної роботи  у коледжі по запобіганню скоєння правопорушень студентами узагальнила заступник директора з виховної роботи Царьова Л.О.

Переглядів: 325 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 427
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0