Головна » 2015 » Жовтень » 26 » Незалежне дистанційне тестування
19:10
Незалежне дистанційне тестування

           20 жовтня 2015 року на базі Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» відбулося засідання робочих груп із удосконалення та доопрацювання тестових завдань для незалежного дистанційного тестування студентів-випускників із спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Комерційна діяльність» в розрізі дисциплін.

             У засіданні робочих груп взяли участь викладачі ВП НУБІП України «Ірпінський економічний коледж», ВП НУБІП України «Немішаєвський агротехнічний коледж», Брацлавського агроекономічного коледжу Вінницького НАУ, Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку. У   роботі робочої групи з спеціальності «Комерційна діяльність» взяла участь викладач фахових дисциплін Путивльського коледжу СНАУ, викладач-методист Старожилова Ганна Миколаївна.

               На засіданні було розглянуто зміст тестових завдань із зауваженнями та пропозиціями щодо їх зміни, визначено відповідну пропорційну кількість тестів з кожної дисципліни за спеціальностями, оговорено організаційні питання з удосконалення тестів та розподілу їх за категоріями складності. Учасники засідання мали змогу обмінятися досвідом з організації та проведення тестування.

Переглядів: 247 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0