Головна » 2015 » Жовтень » 23 » НАСИЧЕНИЙ І ЦІКАВИЙ ТИЖДЕНЬ У ТЕХНОЛОГІВ
12:13
НАСИЧЕНИЙ І ЦІКАВИЙ ТИЖДЕНЬ У ТЕХНОЛОГІВ

У понеділок відбувся конкурс стіннівок на тему «Студентське життя», де кожна група відділення представила свою цікаву стіннівку, а журі визначило переможців: 1 місце – 18-Б група (куратор Полозова А.М.)

За креативний підхід в конкурсі стін-нівок журі відзначило стіннівку 28-А групи (куратор Супрун А.В.)

Також в цей день були проведені спортивні змагання серед груп відділення.   В наполегливій боротьбі 1 місце завоювала 28-А група (куратор Супрун А.В.). 

 У вівторок студенти  28-А та 28-Б груп прийняли активну участь у пізнавальній вікторині з дисципліни «Неорганічна хімія», яку для них підготувала і провела викладач  Сутуліна В. Ю.   Переможцем стала студентка 28-Б групи Мартищенко Надія.

З метою розвитку  вміння аналізувати та порівнювати, прививати любов до обраної професії, робити відповідні висновки для студентів 2,3,4-х курсів технологічного відділення була проведена конференція з практичного навчання. На ній вони мали можливість охарактеризувати свої бази практик, свої враження, відмітити позитивні і негативні моменти під час проходження практики.

Для студентів 38 групи викладач Супрун А.В. провів конкурс «Кращий практикант». Конкурс проводився у 3 тури. Студенти відповідали на тестові запитання, вирішували виробничі задачі і за результатами конкурсу звання «Кращий практикант» отримала Котенко Аліна.

У цей день також відбулась  виставка творчих робіт студентів 2,3-х курсів.

Викладачі  Сумського національного аграрного університету провели майстер-клас з карвінгу. Студенти мали можливість навчитись робити гарні композиції з овочів і фруктів, а потім продегустувати готові вироби.

Підведення підсумків проводилось в урочистій обстановці, переможці конкурсів і змагань були відзначені грамотами та заохочувальними призами.

Шановні колеги і студенти технологічного відділення!

Вітаю Вас з Днем працівників харчової промисловості!

Бажаю миру, благополуччя,  міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Зі святом!

Харламова О.О.,  завідувач технологічним відділенням

Переглядів: 302 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0