Головна » 2017 » Вересень » 27 » Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції»
08:56
Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції»

Студенти Путивльського коледжу Сумського НАУ відвідали Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції», який проходив на базі Сумського національного аграрного університету.

У рамках роботи форуму для студентів коледжів були проведені різноманітні заходи, зокрема: студенти відділення ветеринарної медицини відвідали кабінет ветеринарно-санітарної експертизи, акушерства і хірургії віварій, ознайомились із роботою ветеринарної клініки «Хелс»; студенти відділення правознавства були присутні на відкритому занятті з кримінального права; студенти–технологи взяли участь у стартапі на тему: «Мікробіологічні та хімічні процеси у виробництві харчової продукції».

Кошелєв Анатолій, студент 3-го курсу технологічного відділення, який виступив з тематичною доповіддю на тему: «Мікробіологічні та хімічні процеси при  виробництві  солоно-квашеної продукції» зайняв 1 місце і отримав  диплом і подарунок.

Крім того, студенти мали змогу не тільки ознайомитись із вузом, а і відвідати ярмарку-продаж та подивитись цікаву концертну програму, яку підготували колективи художньої самодіяльності Сумського НАУ.

Студенти  повернулися додому сповнені позитивних емоцій і  висловлюють вдячність за запрошення колективу Сумського НАУ та адміністрації коледжу – за організацію поїздки.

Переглядів: 225 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0