Головна » 2015 » Листопад » 6 » Гордість Путивльського коледжу СНАУ
10:46
Гордість Путивльського коледжу СНАУ

     Сьогодні Ольга Трофімцова - експерт з питань аграрної політики і молочних ринків Німецько-Українського політичного діалогу.     Експерт Німецької Асоціації Молочного Господарства з питань міжнародної та національної стандартизації, доктор аграрних наук.

(Міжнародна конференція у Сочі)

     Тринадцять років мешкає і працює у Німеччині.

     А починалось все з маленького, провінційного древнього Путивля.

     Після закінчення Путивльської загальноосвітньої  школи №2, з 1991 по 1994  навчалась на бухгалтерському відділенні Путивльського сільськогосподарського технікуму. Відмінниця, серйозна, допитлива студентка. Займалася спортом, вивчала англійську мову.

     Далі - навчання у  Національному Аграрному Університеті України у Києві (НУБІП) на факультеті менеджменту ЗЕД, який закінчила з відзнакою.

     Ще будучи студенткою університету потрапила на практику до Великобританії.

     Закінчивши вуз, залишилась у ньому працювати. Зі  співробітника Інституту магістерських програм при НАУ за чорити роки виросла до асистента проректора з  міжнародних відносин.

     Потім робота в  якості куратора іноземних студентів університету ім. Гумбольдта в Берліні. Там же і захистила докторську дисертацію.

(Підписання договору між НАУ України і Берлінським університетом ім. Гумбольдта про співробітництво)

     Викладала аграрну політику в рамках проекту DAAD «Німецькомовний курс менеджменту в агробізнесі у Новосибірському Державному Аграрному Университеті»

     Ольга має досвід роботи у якості наукового співробітника та в сфері агробізнесу і консалтингу. З вересня 2011 року – експерт з питань національного та міжнародного нормування та стандартизації Німецької Спілки Молочної Промисловості (German Dairy Association), яка одночасно є національним комітетом Міжнародної Молочної Федерації (International Dairy Federation). Активно працює у міжнародних проектах, пов‘язаних з питаннями законодавства в аграрній сфері, управління якістю молока, методів аналітичного дослідження, формування стандартів та менеджменту якості впродовж всього виробничого процесу на рівні ISO/Codex Alimentarius/CEN/DIN.

( Міжнародна конференція у Сочі)

     Координує  співробітництво з партнерськими організаціями аграрної та молочної галузі країн Східної Європи.

(На молочарні у Польщі)

     А зрештою: чуйна людина, з гарним почуттям гумору, прекрасна  матуся. Цікавиться кіно, легкою атлетикою, кінним спортом.  Вільно володіє чотирма мовами: українською, російською, англійською та німецькою. Вивчає французьку.

(Берлінський півмарафон, квітень 2015 року)

     Вболіває всім серцем і душею за Україну і свою маленьку батьківщину. Завжди відкрита для діалогу.

     Наш коледж пишається своєю випускницею. Для нинішніх студентів – взірець. Адже, якщо хочеш чогось досягти -  треба гарно вчитися, працювати над собою і впевнено йти до своєї мети!

 

 

                                                                                 Юлія Смирнова, завідувач бібліотеки

Переглядів: 310 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0