Головна » 2018 » Травень » 28 » Фізичний конкурс "Левеня-2018"
10:13
Фізичний конкурс "Левеня-2018"

18 квітня 2018 року студенти Путивльського коледжу СНАУ брали участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі “Левеня”. Цей конкурс проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України серед школярів та студентів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Студенти 15, 16 та 18 груп перевіряли свої знання та інтуїцію, помірялися силами з ровесниками з усієї України.

В цьому році 13 студентів продовжили традицію змагатися у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня». Хочеться відзначити наших студентів з відмінним результатом – Голуб Анастасію, добрими результатами – Ребрик К., Черненка С., Шпетного Д., Сисоєва Д., Москаленко Е., Щуку А., Ярмак Ю., Каторгіна І., Бутову К.. Просто стали учасниками –Попкава Г., Тарасенко С. та Хорощенко О.. Більш повні результати та відповіді можна подивитися на сайті конкурсу http://levenia.com.ua/rezultaty/results-2018/

Конкурс дає можливість студентам ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

 Координатор конкурсу Бабенко Н.С.

Переглядів: 203 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 385
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0