Головна » 2018 » Лютий » 16 » Екскурсія в рамках виробничої практики
11:27
Екскурсія в рамках виробничої практики

Для ознайомлення студентів-практикантів спеціальності «Комерційна діяльність» з організаційно-виробничою структурою, системою обліково-економічної, комерційної діяльностіта в рамках виробничої практики була проведена екскурсія на переробне підприємство ТОВ «Путивль - хліб» м.Путивль. Супроводжували студентів керівники практики Бутова О.О. та Панасенко В.В.

Директор підприємства Закоморний Валерій Олександрович розповів про управлінську структуру, діловодство, виробничі, економічні показники роботи та комерційну діяльність ТОВ «Путивль-хліб». Розповідь була дуже цікава та пізнавальна. Валерій Олександрович жваво спілкувався зі студентами та керівниками практики, відповідав на запитання щодо історії створення підприємства, оснащення новим обладнанням, планами на майбутнє.

А технолог підприємства (колишня випускниця коледжу) ознайомила з процесом виробництва хліба, починаючи від замісу тіста до безпосереднього випікання хліба та здоби, а також розповіла про особливості доставки продукції покупцям.

Побували не лише у хлібопекарському та кондитерському цехах, а й в складі, бухгалтерії.

Менеджер підприємства Фокін С.В. (доречі, випускник комерційного відділення) ознайомив з документацією та процесом укладання угод.

Адміністрація коледжу висловлює велику вдячність за змістовну зустріч директору ТОВ «Путивль-хліб» Закоморному Валерію Олександровичу та колективу підприємства.

Переглядів: 248 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 394
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0