Головна » 2018 » Березень » 27 » Екскурсія на підприємство ТОВ «Якименко» ТМ «Золото інків»
11:07
Екскурсія на підприємство ТОВ «Якименко» ТМ «Золото інків»

Нещодавно  студенти третього  курсу технологічного відділення на практичному занятті  разом з викладачами Харламовою О.О. та Супруном А.В. відвідали підприємство ТОВ «ЯКИМЕНКО» ТМ «Золото інків», яке  спеціалізується на виробництві кукурудзяних паличок .

Екскурсію  проводила Гудімова Ганна Сергіївна, яка обіймає посаду економіста та заступника директора і працює на фірмі вже чотири роки.

Під час екскурсії вона ознайомила нас з історією виникнення підприємства, зазначивши точну дату виходу першої партії продукції – лютий 2014 року. І  з першого ж дня солодка продукція звернула на себе увагу покупців оригінальною назвою та упаковкою, а завоювала популярність завдяки смаковим властивостям і надзвичайній дешевизні: пакетик паличок коштував всього 1 грн 80 коп.

В основу технології виробництва кукурудзяних паличок покладено метод екструдування. Екструдер – це машина для формування пластичних матеріалів. Нас ознайомили із повною технологією виготовлення паличок на даному обладнанні.

За зміну виготовляється близько 300 пачок, а за місяць в продаж надходить 9000 пачок.

Ще нас вразила  в цеху надзвичайна чистота і порядок.

А на завершення екскурсії  всім нам було подаровано по пачці солодких паличок, котрі вже чотири роки є найкращими кукурудзяними паличками, які  я колись вживала.

Студенти і колектив технологічного відділення Путивльського коледжу СНАУ щиро вдячні  керівнику підприємства Якименко Роману Юрійовичу за теплий прийом й можливість наочно закріпити отримані в коледжі теоретичні знання.

 

Кучеренко А.С., студентка 38-А гр. технологічного відділення

Переглядів: 695 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0