Головна » 2016 » Вересень » 15 » Друге життя квітів
09:55
Друге життя квітів

Навіть скромні, не пишні квіти здатні викликати захоплення, коли вони гарно зі смаком оформлені в букет чи інший витвір мистецтва.

А от, щоб квіти милували наше око холодною зимою, можна надати їм друге життя – засушити і створити прекрасні композиції.

Пелагея Павлівна  із задоволенням поділилася зі студентами першого курсу ветеринарного відділення не тільки своїм секретом  як правильно засушити квіти, трави, щоб потім створити прекрасні букети, а і запропонувала придумати назви квітковим композиціям, що сьогодні експонуються у читальній залі бібліотеки.

Яких назв ми тільки не почули: «Чарівне поле», «Повітряний поцілунок», «Сонячний удар», «Чудо в горщику», «М’який дотик», «Українська краса», «Гамма емоцій», «Веселка» та ін.

І як не дивно, більшість назв дали хлопці, аніж дівчата. Найбільш орігінальні назви запропонували Омельченко Родіон та Зуєнко Денис.

Яке захоплююче заняття - зробити з засушених рослин гарні композиції, чи картину, листівку, закладку, прикрасити ними рамку для фотографій, вазу або абажур. А якщо піднести таку річ у подарунок, її, безумовно, оцінять і спитають з подивом: «Це ви самі зробили?! Не може бути! »

Переглядів: 192 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0