Головна » 2019 » Квітень » 17 » День відкритих дверей у Путивльському коледжі Сумського НАУ відбувся!
08:47
День відкритих дверей у Путивльському коледжі Сумського НАУ відбувся!

Незважаючи на прохолодну погоду на подвір"ї ПУТИВЛЬСЬКОГО КОЛЕДЖУ СНАУ гамірно і людно: сьогодні відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Родзинкою свята стало привітання і звернення до абітурієнтів і їх батьків в.о. МІНІСТРА аграрної політики і продовольства України ОЛЬГИ ТРОФІМЦЕВОЇ, до речі, випускниці нашого коледжу!

 

А потім були музичні вітання, Ярмарок професій, які підготували студенти і викладачі спеціальностей: "ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА", "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ", "БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК", "ПРАВО", "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ".


           Студенти спеціальності «Ветеринарна медицина» розповіли про особливості свого фаху і запропонували абітурієнтам послухати серцебиття та дихання дослідних тварин.

Студенти спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» звернули увагу студентів на можливості подальшого кар’єрного росту і представили елемент українського ярмарку.

Правознавці звернули увагу абітурієнтів на необхідність розбудови правової держави та широкий спектр діяльності: прокуратура, суду, міліції, адвокатури, консультування та ін.

Викладачі та студенти «Харчових технологій» звернули увагу на постійний розвиток харчової переробної галузі та важливість для людини здорового харчування.

Дегустаційний куточок спеціальності "Харчові технології" був представлений різноманітними продуктами, виготовленими студентами під керівництвом викладачів: випічка, джеми, пастила, компоти, якими із задоволенням пригощалися гості свята.
 Після цього  
слухачів підготовчих курсів та всіх бажаючих до вступу в коледж  та їх батьків почастували узваром та цукерками з різноманітним печивом. А після  вони  склавши вихідне тестування, показали впевнено якісні знання з предметів, що виносяться на вступні іспити. Вони матимуть право пріоритетного вступу до коледжу.

Найкращі результати отримали:

Гудимова Євгенія Миколаївна – спеціальність « Харчові технології»

Пінчук Максим Олексійович – спеціальність «Облік і оподаткування»

Латіна Наталія Анатоліївна – спеціальність «Право».

 

Чекаємо абітурієнтів-2019 у Путивльському коледжі Сумського НАУ!

 

 

Переглядів: 304 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 428
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0