Головна » 2016 » Грудень » 13 » День прав людини
09:50
День прав людини

         Протягом тижня у навчальному закладі відбувалися заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру на правову тематику.

         Цікавим і змістовним був Круглий стіл на тему «Актуальні правові питання сьогодення» за участю начальника Путивльського бюро правової допомоги  Сумського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Шатіліна Георгія Павловича та провідного фахівця з питань зайнятості Бакаєвої Л.О. зі студентами випускних груп Путивльського коледжу СНАУ. Зокрема, начальник бюро Шатілін Г.П. розповів про закріплені в Конституції України права, свободи й обов'язки людини та громадянина, а саме: громадянські (особисті), політичні, соціально-економічні та культурно-духовні.  

      

Більше дізнатися про Права та свободи людини і громадянина можна було на виховній годині, яку провів куратор 16 групи економіко-правового відділення Пилипенко С.П. на тему: «Ти маєш права ЛЮДИНИ».  На цей захід були запрошені студенти 1-го курсу відділення ветеринарної медицини.       Студенти переглянули та обговорили відеоролик про Історію виникнення Прав і свобод людини. Студенти 1-го курсу правового відділення Срібрянець А., Заяць В., Корнієнко Д., Булах О., Борисенко Л. підготували  презентації про Три покоління Прав і свобод людини. Ознайомилися з організаційною структурою міжнародного захисту Прав і свобод людини.

         Була проведена вікторина на тему: «Права і свободи людини». Кращі результати показали студенти Ісаєв Володимир, Васильєва Ірина та Шпак Анастасія.

Кращим знавцем прав і свобод людини став Ісаєв Володимир, студент 1-го курсу відділення ветеринарної медицини, який був нагороджений Почесною грамотою.

          Органами студентського самоврядування гуртожитку було організовано зустріч з Інспектором у справах неповнолітніх Путивльського відділення Глухівського відділу поліції  лейтенантом поліції  Черепніним  Владиславом Ігоровичем. У невимушеній обстановці відбулася цікава  і змістовна дискусія щодо адміністративних та кримінальних правопорушень, які вчиняють неповнолітні та відповідальність за їх вчинення.

         А приємним завершенням тижня стала  фінансова підтримка першого заступника міського голови, колишнього випускника відділення правознавства Гаврильчука К. на придбання проектора для студентів відділення правознавства! 

         Студенти та педагогічний колектив економіко-правового відділення вдячні Костянтину за підтримку  і бажають йому міцного здоров’я та  плідної праці! 

Голова циклової комісії правових дисциплін    Пилипенко С.П.

 

Переглядів: 228 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0