Головна » 2015 » Грудень » 4 » Чудова поїздка до Польщі
08:57
Чудова поїздка до Польщі

     Так як проект носив політичний характер, то передбачав підготовку молоді із України і Польщі до участі  у виборах, а також ознайомлення їх із спільною культурою та історією. Завдянням заходу є надання вичерпної інформації про президентські і парламентські вибори та вибори до органів місцевого самоврядування учнівській молод. Тому учасникам із України було надано право балатуватись у президенти Польщі зі своєю передвиборчою програмою у формі гри. Дуже цікаво було спостерігати, як наша молодь відстоювала надане їм право, з величезною відповідальністю поставилась до висунутих завдань.

         Поїздка до Польщі – це не тільки участь у проекті, а й ознайомлення молоді з історією,  культурою та природним ландшафтом країни. Школярі мали змогу подорожувати  Польщею із півночі на південь ( міста Санок, Поронін та Ілава), милуватись чарівними її краєвидами, відвідувати  музеї, найкращі архітектурні пам’ятки.

         Незабутнім залишився у пам’яті учасників шедевр архітектури - Замок Тевтонського ордену в Мальборку, що був резиденцією великого магістра Тевтонського ордену з 1309 по 1456 роки. Це найбільший середньовічний цегляний замок у світі, один з еталонів цегляної готики, пам'ятка Світової спадщини ЮНЕСКО.

         Також своєю красотою і величавістю запам’ятався католицький монастир в польському  місті Ченстохова. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулінів. Ясногорський монастир відомий, як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку католики шанують як величну реліквію. Ясна Гора — головний об'єкт релігійного паломництва в Польщі.

         З великим захопленням учасники проекту долали восьмикілометрову відстань  до «Морського ока» – найкрасивішого, найбільшого і найвідомішого озера у Татрах. Воно розташоване у польських Татрах, у долині Риб’ячого Потоку, на висоті 1395 м.

      Сусідні гори вищі за рівень води майже на кілометр. Красиві та величні Татри завжди приваблювали мандрівників. Народ, що проживає в цих дивовижних місцях, навіть склав легенду. Нібито Бог, створюючи Землю, залишив цей райський куточок для себе. І тільки пізніше вирішив подарувати його людям.

         Проте найголовніше, що винесли діти з цією поїздки - це спілкування з польською молоддю, адже результатом стали дружні стосунки, продовження спілкування через листування. А може у майбутньому нашій молоді доведеться навчатися  у цій прекрасній країні, так дружньо налаштованій до України та мати можливість здобути справжню європейську освіту .

          Саме з цього питання до коледжу 27 листопада 2015 року завітав гість з Польщі, у минулому наш земляк, який детально ознайомив випускників шкіл та коледжу з умовами прийому до вищих навчальних закладів та навчання в них.

         Великі слова вдячності від батьків і молоді були сказані в його адресу, так як він не забуває про свою країну і завдяки своїй науковій роботі та отримані гранти надає  можливість нашій молоді навчатись за кордоном.

        

                                                             Олена Кириленко, завідувач відділення правознавства

 

Переглядів: 285 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0