Головна » 2016 » Квітень » 26 » Атестаційна експертиза коледжу
09:00
Атестаційна експертиза коледжу

У період з 11 по 15 квітня проводилась атестаційна експертиза рівня освітньої діяльності загальноосвітньої підготовки Путивльського коледжу Сумського НАУ. Розпочалась експертиза представленням публічної презентації діяльності коледжу його керівництвом. 

У заході взяли  участь директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Попова Олена Іванівна, начальник відділу освіти Путивльської райдержадміністрації Бокатов Микола Петрович, члени атестаційної комісії, представники громадськості, викладачі та студенти. У своїй доповіді директор коледжу Тельонков Олександр Євгенович окреслив основні напрямки діяльності закладу, здобутки та напрацювання педагогічного колективу при формуванні кваліфікованих молодших спеціалістів та ролі у цьому процесі дисциплін загальноосвітньої підготовки.

Конструктивного тону зустрічі задала Олена Іванівна через пряме спілкування зі студентами, викладачами, керівництвом закладу. На завершення вона визначила цілі та задачі навчального закладу з підготовки конкурентноспроможного спеціаліста для ринку праці, акцентувала увагу на місці коледжу в системі розвитку освіти у регіоні.

На підставі висновків експертів щодо атестаційної експертизи освітньої діяльності закладу та з урахуванням презентації закладу керівником, експертна комісія вирішила визнати заклад «атестованим», засвідчити право впроваджувати освітню діяльність за рівнем повної загальної середньої освіти.

За наслідками перевірки Департаментом освіти і науки Сумської ОДА видано наказ від 21.04.2016 р. № 254-ОД, яким визнано Путивльський коледж СНАУ атестованим за рівнем впровадження загальної середньої освіти(ІІІ ступеня). Відповідно до наказу коледж отримав Свідоцтво про атестацію № 030279 серія ОС термін дії якого до 21.04.2026 р.

Переглядів: 447 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0