Головна » Архів матеріалів

Держава має стояти на захисті кожного свого громадянина

Таким був лейтмотив тренінгу «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», що відбувся за фінансової підтримки уряду Канади наприкінці грудня. 

У тренінгу брала участь практичний психолог коледжу, яка разом із іншими слухачами в процесі презентацій, ігор, групових занять, та обговорень познайомилась із основними тенденціями проблеми торгівлі людьми; масштабами цього ганебного явища в Україні; із нормами законодавства; процедурою встановлення статусу  постраждалого та державною підтримкою тих, хто постраждав від злочинів.

Переглядів: 191 | Дата: 21.01.2016

Практика студентів – невід’ємна складова процессу підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах. ЇЇ мета – оволодіти сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в майбутній професії. Велика географія розподілу студентів по базам практики дозволила побачити нові технології на виробництві, різні умови проходження, можливість застосувати свої теоретичні знання у повному обсязі.

Переглядів: 367 | Дата: 28.12.2015

Насиченою за змістом видалась робота педагогічної ради за осінній семестр. Різноманітність та актуальність питань не залишила байдужою весь викладацький склад коледжу.

Переглядів: 187 | Дата: 22.12.2015

Відбулось чергове засідання методичної ради на якому підведені підсумки успішності студентів за семестр. Детальну інформацію надали завідувачі відділень щодо якості знань та стану відвідування занять.

Переглядів: 268 | Дата: 22.12.2015

     Зима – чарівна пора року. Вона дарує нам багато краси та веселощів. А скільки  взимку свят? Більше ніж у інших сезонах. Саме тому, бібліотекарі підготували для студентів коледжу інформаційний калейдоскоп «Зимові свята».

Переглядів: 224 | Дата: 21.12.2015

12 грудня 2015р. відбулось свято сили та витривалості - першість міста Краснопілля, з класичного та екіпіровочного жиму штанги лежачи на базі Краснопільського районного палацу культури.

Більш ніж 90 учасників із Сум, Путивля, Краснопілля, Кролевця змагались за звання найкращих. Були як початківці, так і майстри спорту.

Серед переможців є представники Путивльського коледжу СНАУ: Бутова Ольга та Суслов Микола.

Переглядів: 202 | Дата: 17.12.2015

     Голодомор ліг страшною сторінкою в книгу історії нашого народу, забравши мільйони життів. Ті, кому судилося пережити трагедію, і досі пам’ятають про моторошні випадки з минулого.

Переглядів: 243 | Дата: 09.12.2015

     Викладачі та студенти відділення правознавства Путивльського коледжу Сумського НАУ 3 грудня 2015 року взяли участь у тематичному круглому столі, присвяченому Правам і свободам людини, учасниками якого стали вчителі та учні Путивльської загальноосвітньої  школи №2.

Переглядів: 239 | Дата: 07.12.2015

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 47 48 »
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 314
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0