Головна » Архів матеріалів

     На вулиці лютує лютий, а серце б’ється хвилююче радісно. Незабаром День святого Валентина. Замерзле місто теплішає від щасливих посмішок, тендітних букетиків, дбайливо захованих від холоду під куртками і тисяч листівок у формі сердечок, які переслідують нас всюди. У кожного є власні думки, плани і надії, пов’язані з цим святом.

     Напередодні дня закоханих бібліотека Путивльського коледжу Сумського НАУ зібрала своїх любих читачів на музично-літературний вернісаж поговорити про любов…

Переглядів: 258 | Дата: 13.02.2015

 У січні у коледжі пролунав останній дзвоник для студентів 4-го курсу технологічного відділення.

 Близько сорока студентів, після успішної здачі державних екзаменів, отримали кваліфікацію техніка-технолога  і  направлення на роботу на переробні підприємства України.

Переглядів: 550 | Дата: 07.02.2015

  На при кінці січня спортивна зала Сумського національного аграрного університету урочисто зустріла любителів спорту зі всієї області.

 Команда Путивльського коледжу продемонструвала гідний результат  зайнявши другі місця з волейболу та настільного тенісу.

Переглядів: 287 | Дата: 07.02.2015

У січні у РБК відбувся захід «Людина року», на якому вітали переможців різних номінацій. 

У номінації «Майбутнє Путивльщини» перемогу здобула студентка  4-го курсу відділення правознавства Мазіна Катерина

Переглядів: 249 | Дата: 03.02.2015

 Щорічно у нашому гуртожитку проводиться огляд-конкурс на кращу кімнату. Метою проведення конкурсу є підвищення відповідальності мешканців гуртожитку за  підтримання належного санітарного, створення затишку та збереження майна.

Переглядів: 307 | Дата: 30.12.2014

  З першим грудневим снігом підійшов до завершення осінній навчальний семестр в коледжі. Він виявився дещо швидкоплинним в часі, але дуже насиченим на події. 

Переглядів: 292 | Дата: 30.12.2014

  Традиційними і найочікуванішим заходом у гуртожитку є вечір «Знайомимось-2014» для студентів-першокурсників.  Студенти-першачки дуже старанно і плідно готувались до цього заходу.

Переглядів: 225 | Дата: 30.12.2014

      Гарні манери відіграють важливу роль у суспільному житті людини. І хоча в сучасному світі немає твердо установлених етикетом норм поведінки, та все ж існують...

     Стиль поведінки, тактовність, делікатність — все це або виховується в дитинстві батьками і середовищем, або людина свідомо розвиває в собі ці якості в дорослому віці. Бути ввічливим не складно, це всього лише повага до себе і до оточуючих. Але є кілька нюансів, про які знають далеко не всі. Саме тому бібліотекарі коледжу разом з практичним психологом підготували для студентів комільфо-вечір : «У світі гарних манер та етикету».

Переглядів: 333 | Дата: 03.12.2014

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 37 38 »
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Календар
Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 204
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0